بنيانگذاران گــروه ساختمانی زاگــرس، سنــگ ‌بنای آن را در سال 1386 در قالــب شرکــت های سهامی خاص با همراهی و همت تعدادی از جوانان مستعد و كوشای این مرز و بوم گذاشتند و هم اکنون با سابقه بیش از یک دهه فعالیت مستمر و پویا، در زمره شرکت های با سابقه در صنعت ساختمان شناخته می شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی زیرساخت های خدمات مهندسی و بصورت تخصصی در صنعت مسکن کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی با رویکرد بومی سازی گام بردارد. گروه ساختمانی زاگرس در حال حاضر با اشتغال بیش از 500 نفر بصورت مستقیم در قالب نیروهای مهندسی، پیمانکاران جزء و افراد دارای مهارت های فنی به عنوان يك شركت خصوصی در زمینه اشتغالزایی، تولید کالا و خدمات مهندسی در يك تراز پیشرو و دانـــش بنیان مشغول به فعالیـــت می باشد. همچنین روند حرکتی مجموعه بر مبنای یک رویکرد مدیریتی به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر کلی بر اساس اتکا به ظرفیت های داخلی کشور و ارائه خدمات مهندسی با رعایت اخلاق حرفه ای، پیگیری شوند. جزو وظايف خلقی، اين است كه برای انجام امور، هدف، استراتژی و ساختار داشته باشيم. چنانچه اين مسير با اعتقادات و نيات پاک الهی انجام گردد بنا به قول صادق الهي «فَمَن جاهَدَ فيها لَنَهديَنَّهُم سُبُلنا» (كسانی كه كوشش كنند در راه ما به طور قطع و يقين آنها را به مسيرهای خود هدايت می كنيم) به بهترين مسيرها هدايت خواهيم شد. با چنین رویکردی که تأمین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان در اولویت قرار گرفته ، ماموریت یا محدوده کاری این شرکت در سطوح معین شده ذیل قرار می گیرد:

• سطح یک-مشاوره : ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی در خصوص پروژه های عمرانی شامل مشاوره های مالی و توجیه پذیزی اقتصادی پروژه ها، مشاوره های فنی و مهندسی شامل طراحی نقشه های و شیوه اجرای کارها، مشاوره های تخصصی در خصوص انواع وقسام قراردادهای اجرا وخدمات پس از فروش پروژ های عمرانی.

• سطح دو – طراحی : ارائه کامل و جامع خدمات مهندسی شامل مطالعات اولیه و مشاهدات میدانی پروژه های عمرانی، ارائه کلیه خدمات طراحی نقشه های فاز یک و دو بصورت کاملاً حرفه ای شامل نقشه های دو بعدی و سه بعدی کلیه فضاها، ارائه جزئیات معماری و نقشه های ساخت، ارائه نقشه های سازه بصورت اقتصادی و مهندسی.

• سطح سه-اجرا : ارائه کلیه خدمات اجرایی از ابتدا تا انتها شامل ارجای سازه های فلزی و بتنی، اجرای عملیات نازک کاری.

  • مدیریت پروژه ها بر اساس استانداردهای مطرح بین المللی
  • استقرار سیستم های نظارتی و کنترلی نظیر سیستم های کنترل پروژه و کنترل کیفیت
  • نظارت مداوم و چندلایه متخصصان با تجربه
  • امکان سنجی صحیح اجرای پروژه های متنوع
  • انتخاب حرفه ای و علمی موقعیت مکانی پروژه ها
  • طرح ریزی سرمایه گذاری های سودآور
پروژه های ما

نظر مشتریان

رضایت مشتری هدف ماست